top of page

DEPARTAMENT DE LLENGUA CASTELLANA I LITERATURA

Professorat

Maria Homar Cañellas

mhomar@iesamaura.org

Cap de departament/Coordinadora d'Igualtat/Xarxes socials

Juan Balaguer Serrano

jbalaguer@iesamaura.org

Coordinador de Convivència

Fátima Castelló Barea

fcastello@iesamaura.org

Manuel Cijes Sánchez

mcijes@iesamaura.org

 

Estrella Ferrer Escanero

eferrer@iesamaura.org

Roberto González Rodríguez

rgonzalez@iesamaura.org

Coordinador Ràdio

Catalina Llabrés Socias

cllabres@iesamaura.org

Raquel Maria Orio

rmaria@iesamaura.org

Silvia Suau Juanes

ssuau@iesamaura.org

Coordinadora Consell d'alumnat

bottom of page