DEPARTAMENT DE LLENGÜES ESTRANGERES

Professorat

Miquel Bennàsar Torrens

mbennasar@iesamaura.org

Cap de Departament

Maria Jesús Alonso Lamilla

mjalonso@iesamaura.org

 

Elisa Álvarez Fidalgo

ealvarez@iesamaura.org

Francès

Xavier Crespí Pons

xpons@iesamaura.org

Carme Fiol Ortega

cfiol@iesamaura.org

Myriam Fuentes Milani 

mfuentes@iesamaura.org

Directora

 

Amparo Gadea Pérez

agadea@iesamaura.org

Maria García Cantos

mgarcia@iesamaura.org

Pilar Ibáñez Bosch

mpibanez@iesamaura.org

Agathe Napoly

anapoly@iesamaura.org

Francès

María Pérez-Solorzano Sancho

mperez@iesamaura.org

Coordinadora semipresencial

 

Podeu trobar el departament de Llengües Estrangeres a la segona planta del centre, al despatx núm. 227.

Les matèries que imparteix el professorat del departament són les següents:

  • Anglès, com a llengua estrangera, a tots els nivells.

  • Francès, com a optativa, a tots els nivells.